Feel at home

Inspiracje dla twojego domu
9 Wrzesień, 2018

Apartament w starej stodole

Witajcie ! Pokażę Wam dziś wiejski apartament na mazurskiej wsi, zaaranżowany w budynku starej stodoły.

Kategorie:
6 Wrzesień, 2018

 

1.      Stylizacja wnętrz 

Stylizacja wnętrz

Kategorie:
24 Sierpień, 2018

Sierpień kojarzy mi się z kolorem żółtym, sama nie wiem dobrze czemu. Lato jeszcze w pełni, ale każdy kolejny dzień jest już krótszy, a wieczory i poranki chłodniejsze. Świadomość, że jesień za rogiem sprawia, że z tych ostatnich dni w pełnym słońcu chcę wycisnąć jak najwięcej, wycisnąć jak .... z cytryny.  Spotkania ze znajomymi w plenerze, popołudnia z rodziną w ogrodzie  i posiłki na świeżym powietrzu. Taki zapamiętam sierpień.

Lato w ogrodzie

Kategorie:
31 Sierpień, 2016

Oboje z Mackiem uważamy, że to był najlepszy zakup do naszego nowego mieszkania. Żałuję że wcześniej, kiedy byłam w domu na urlopie macierzyńskim i permanentnie szukałam pięciu minut na drobne sprzątanie, nie wpadłam na pomysł, by go zakupić. Spisuje się rewelacyjnie, jeszcze nigdy nie zawiódł i nie paiętam dnia, kiedy bym po niego nie sięgneła. Co tak zachwalam ? Bezprzewodowy odkurzacz Rapido ZB6106 marki Elecrolux. 

feel-at-home.com.pl

Kategorie:
9 Sierpień, 2016

Znacie ? Macie? Odkryłam go niedawno, ale widzę, że na forach internetowych budzi zainteresowanie juz od kilku lat. I wcale się nie dziwię, bo jego funkcjonalność i walory estetyczne godne są takiej popularności. Komink meksykański to nic innego jak piec ogrodowy. Czemy meksykański ? Bo właśnie stamtąd przywędrował do Europy. Oryginalnie słuzył do wypieku tortilli. Te współczesne zachowują przede wszystkim jego formę i moga służyć jako grill.

 feel-at-home.com.pl

Kategorie:
12 Czerwiec, 2016

Witajcie ! Ostatnio bardzo polubiłam zabawę z moodboardami.  Dziś również chcę się z Wami podzielić kolejnymi tablicami koncepcyjnymi. Ich tematem jest pokój dla chłopca w wieku 3-8 lat.

Pierwsza koncepcja utrzymana jest w stylu marynarskim. W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdziecie całe mnóstwo akcesoriów, mebli i tekstylii stworzonych z myśłą o pokoju małego marynarza czy pirata. Wybrałam kilka, które zawierają główne motywy i kolory tego stylu. Są więc żaglówki i latarnie morskie, konsola na dywanie, kotwice i morskie żyjątka na tapecie. A wszytsko w kolorach bieli, błękitu, granatu i soczystej czerwieni. Uważam, że to bardzo wdzięczne połączenie do pokoju chłopca. Aby nie popaść w monotonie "wstawiłam"  żółtą skrzynię. Przyda się na liczne skarby małego pirata. Ten sam kolor pojawia się na ciemnym dywanie, który również pochodzi z IKEI.

feel-at-home.com.pl

Kategorie:
24 Maj, 2016

 Witajcie ! Chciałabym Was dziś zachęcić do zabawy w aranżację wnętrza za pomocą moodboardu. Narzędzia, które jest niezwykle pomocne w planowaniu zmian we wnętrzu, a które przypomina zabawę w przedszkolne wycinanki. Czym jest zatem moodboard ?

feel-at-home.com.pl

Kategorie:
4 Wrzesień, 2015

feel-at-home.com.pl

Jeśli chcemy optycznie powiększyć małą przestrzeń, powinniśmy kierować się trzema głównymi zasadami:

Kategorie:
20 Sierpień, 2015

Pierwszy raz zwróciły moją uwagę, gdy przechodziłam obok ogródka jednej z warszawskich kawiarni. Pomyślalam wtedy: ciekawy design, nieduże, przypomina bardziej fotel niż krzesło i sprawia wrażenie wygodnego. Gdy po raz kolejny zobaczyłam podobny model, podeszłam bliżej, by zerknąć na nazwę producenta. Jakież było moje zdumienie, gdy po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła FAMEG okazało się, że stoi za nim polska firma z Radomska. Muszę przyznać, że poczułam lekką dumę :)

feel-at-home.com.pl

Kategorie:
Subskrybuj