Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

PORADNIK DEKORATORA

Jak stylizować sofę ... nie tylko na Święta

19 Grudzień, 2018 -- Weronika

 Stylizacja sofy sprowadza się przede wszystkim do wyboru poduszek dekoracyjnych. Mile widziany, zwłaszcza w zimowe wieczory,  jest również koc czy pled. U mnie to nieodłączny element nie tyle aranżacji sofy, co jej funkcjonalności :)

Niezależnie od tego, czy dekorujemy sofę na Święta, czy na co dzień, warto poznać 5 zasad kompozycji poduszek, aby dekoracja była udana i dokładnie taka, na jakiej nam zależy. Na przykładzie świątecznej aranżacji mojej sofy chcę Wam pokazać, jak te zasady stosować w praktyce.


Jak sttlizować sofę

Półki w kuchni

19 Listopad, 2018 -- Weronika

Coraz śmielej rezygnujemy w kuchni z górnych szafek na rzecz otwartych półek.  To sposób na wizualne odciążenie przestrzeni, która staje się przez to bardziej przestronna, przytulniejsza i ciekawsza. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w małych jak i dużych kuchniach, niezależnie od ich  stylu.

Jak zaaranżować półki w kuchni

Aranżacja strefy pod kominkiem

24 Październik, 2018 -- Weronika

Witajcie. Jesień zawitała na dobre. Choć temperatura nie jest już tak przyjemna, jak jeszcze była tydzień temu, kolory za oknem nadal sprzyjają kreatywności z jesienią w roli głównej.  W ostatnim poście zamieściłam kilka wskazówek na temat aranżacji przestrzeni nad kominkiem. Ale równie dobrym miejscem na sezonową stylizację jest miejsce pod kominkime.

Aranżacja strefy pod kominkiem

Jak zaaranżować przestrzeń nad kominkiem ?

17 Październik, 2018 -- Weronika

Przestrzeń nad kominkiem to miejsce, które w wielu domach funkcjonuje jako stale zmieniająca się dekoracja. Poprzez odpowiednią aranżację celebrujemy tu czas i piękno nadchodzącego sezonu, bądź wspominamy przeszłość eksponując rodzinne pamiątki. To także miejsce, które może wyrażać nasz styl, osobowość i to, co dla nas ważne.Jak zaaranżować przestrzeń nad kominkiem ?

Subskrybuj RSS - PORADNIK DEKORATORA