Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

PORADNIK DEKORATORA

Półki w kuchni

19 Listopad, 2018 -- Weronika

Coraz śmielej rezygnujemy w kuchni z górnych szafek na rzecz otwartych półek.  To sposób na wizualne odciążenie przestrzeni, która staje się przez to bardziej przestronna, przytulniejsza i ciekawsza. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w małych jak i dużych kuchniach, niezależnie od ich  stylu.

Jak zaaranżować półki w kuchni

Aranżacja strefy pod kominkiem

24 Październik, 2018 -- Weronika

Witajcie. Jesień zawitała na dobre. Choć temperatura nie jest już tak przyjemna, jak jeszcze była tydzień temu, kolory za oknem nadal sprzyjają kreatywności z jesienią w roli głównej.  W ostatnim poście zamieściłam kilka wskazówek na temat aranżacji przestrzeni nad kominkiem. Ale równie dobrym miejscem na sezonową stylizację jest miejsce pod kominkime.

Aranżacja strefy pod kominkiem

Jak zaaranżować przestrzeń nad kominkiem ?

17 Październik, 2018 -- Weronika

Przestrzeń nad kominkiem to miejsce, które w wielu domach funkcjonuje jako stale zmieniająca się dekoracja. Poprzez odpowiednią aranżację celebrujemy tu czas i piękno nadchodzącego sezonu, bądź wspominamy przeszłość eksponując rodzinne pamiątki. To także miejsce, które może wyrażać nasz styl, osobowość i to, co dla nas ważne.Jak zaaranżować przestrzeń nad kominkiem ?

Subskrybuj RSS - PORADNIK DEKORATORA