Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

Pokój dla chłopca

12 Czerwiec, 2016 -- Weronika

Witajcie ! Ostatnio bardzo polubiłam zabawę z moodboardami.  Dziś również chcę się z Wami podzielić kolejnymi tablicami koncepcyjnymi. Ich tematem jest pokój dla chłopca w wieku 3-8 lat.

Pierwsza koncepcja utrzymana jest w stylu marynarskim. W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdziecie całe mnóstwo akcesoriów, mebli i tekstylii stworzonych z myśłą o pokoju małego marynarza czy pirata. Wybrałam kilka, które zawierają główne motywy i kolory tego stylu. Są więc żaglówki i latarnie morskie, konsola na dywanie, kotwice i morskie żyjątka na tapecie. A wszytsko w kolorach bieli, błękitu, granatu i soczystej czerwieni. Uważam, że to bardzo wdzięczne połączenie do pokoju chłopca. Aby nie popaść w monotonie "wstawiłam"  żółtą skrzynię. Przyda się na liczne skarby małego pirata. Ten sam kolor pojawia się na ciemnym dywanie, który również pochodzi z IKEI.

feel-at-home.com.pl

 

Druga propozycja to pokój dla pasjonata podniebnych podróży, tu konkretnie małego lotnika. Jak widzicie kolorystyka jest niemal identyczna, zmienił się motyw przewodni, którym jest oczywiście samolot. Jak Wam się podoba ?

 

feel-at-home.com.pl 

 

Weronika

Kategorie: