Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

Oferta

6 Wrzesień, 2018 -- Weronika

 1.    Aranżacja lub metamorfoza pomieszczenia

Stylizacja wnętrz

Mieszkanie jest wykończone, ale brakuje mu stylu i charakteru, a Ty nie masz na niego pomysłu bądź czasu, by się tym zająć ? A może chcesz zupełnie odmienić wnętrze, stworzyć je na nowo, ale brakuje Ci konsekwencji i odwagi ?  Pomogę Ci zaprojektować funkcjonalną przestrzeń, wybrać kolory, dodatki, stworzyć przyjazne wnętrze, w którym poczujesz się jak u siebie.

Prześlij zwymiarowany szkic pomieszczenia wraz z zaznaczoną wentylacją oraz doprowadzeniami instalacji. Napisz krótko jakie są Twoje oczekiwania . Załącz przykładowe zdjęcia inspiracje, jeśli takie posiadasz.

W odpowiedzi na zapytanie o projekt koncepcyjny wnętrza otrzymasz ankietę z listą pytań o aranżowane pomieszczenie oraz jego użytkowników. Twoje odpowiedzi pomog nam przygotować projekt, który będzie spełniał nie tylko założenia funkcjonalne, ale i oczekiwania estetyczne włąściciela.

OPIS USŁUGI

Otrzymasz ode mnie projekt koncepcyjny, który będzie zawierał: 

- układ funkcjonalny pomieszczenia ( jeden bądź dwa różne w zależności od możliwości przestrzennych)

- propozycję mebli i oświetlenia

- przewodnie kolory

- użyte materiały i tekstylia

- charakterystyczne dodatki

Po zapoznaniu się z projektami i naniesieniu uwag w max. dwóch turach zmian, powstaje ostateczny projekt koncepcyjny opatrzony spisem elementów wyposażenia wnętrza (meble, oprawy oświetleniowe, materiały, tekstylia, artykuły dekoracyjne) wraz z adresem ich nabycia i orientacyjną ceną w postaci linku do sklepu internetowego dystrybutora.

 

2.      Porada dekoratorska  

Jeżeli chcesz odmienić wnętrze, potrzebujesz porady w doborze kolorów i materiałów wykończeniowych, zapraszam do kontaktu.

 

3.      Stylizacja stołów okazjonalna 

 Stylizacja stołów

Oferta indywidualna, w zależności od zakresu prac.

 

1.      Stylizacja wnętrza do sesji zdjęciowej

Stylizacja do sesji zdjęciowych

Oferta indywidualna, w zależności od zakresu prac.

 

Zapraszam do współpracy

Weronika Rydz

 

 

 

Kategorie: