Feel at home

Inspiracje dla twojego domu
19 Listopad, 2018

Coraz śmielej rezygnujemy w kuchni z górnych szafek na rzecz otwartych półek.  To sposób na wizualne odciążenie przestrzeni, która staje się przez to bardziej przestronna, przytulniejsza i ciekawsza. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w małych jak i dużych kuchniach, niezależnie od ich  stylu.

Jak zaaranżować półki w kuchni

Kategorie:
24 Październik, 2018

Witajcie. Jesień zawitała na dobre. Choć temperatura nie jest już tak przyjemna, jak jeszcze była tydzień temu, kolory za oknem nadal sprzyjają kreatywności z jesienią w roli głównej.  W ostatnim poście zamieściłam kilka wskazówek na temat aranżacji przestrzeni nad kominkiem. Ale równie dobrym miejscem na sezonową stylizację jest miejsce pod kominkime.

Aranżacja strefy pod kominkiem

Kategorie:
17 Październik, 2018

Przestrzeń nad kominkiem to miejsce, które w wielu domach funkcjonuje jako stale zmieniająca się dekoracja. Poprzez odpowiednią aranżację celebrujemy tu czas i piękno nadchodzącego sezonu, bądź wspominamy przeszłość eksponując rodzinne pamiątki. To także miejsce, które może wyrażać nasz styl, osobowość i to, co dla nas ważne.Jak zaaranżować przestrzeń nad kominkiem ?

Kategorie:
2 Październik, 2018

Przychodzi taki moment, kiedy nasza pociecha wyrasta z roli księżniczki, powoli staje się nastolatką i oczekuje zmian nie tylko w garderobie, ale i  w swoim pokoju. Jakie kolory wprowadzić do wnętrza, żeby nie było już tak cukierkowo, ale jeszcze nie za poważnie ? Co zaproponować latorośli jako alternatywę wszechobecnych bieli i szarości ? Jakie kolory wybrać, aby pokój księżniczki stał się atrakcyjnym miejscem dla nastolatki ?

Co powiecie na pudrowy róż i głęboki szmaragd, który w towarzystwie odrobiny złota jeszcze bardziej zyskuje na szlachetności.

Pokój dla nastolatki

Kategorie:
9 Wrzesień, 2018

Apartament w starej stodole

Witajcie ! Pokażę Wam dziś wiejski apartament na mazurskiej wsi, zaaranżowany w budynku starej stodoły.

Kategorie:
6 Wrzesień, 2018

 1.     Projekt koncepcyjny -  
aranżacja lub metamorfoza pomieszczenia

Stylizacja wnętrz

Kategorie:
24 Sierpień, 2018

Sierpień kojarzy mi się z kolorem żółtym, sama nie wiem dobrze czemu. Lato jeszcze w pełni, ale każdy kolejny dzień jest już krótszy, a wieczory i poranki chłodniejsze. Świadomość, że jesień za rogiem sprawia, że z tych ostatnich dni w pełnym słońcu chcę wycisnąć jak najwięcej, wycisnąć jak .... z cytryny.  Spotkania ze znajomymi w plenerze, popołudnia z rodziną w ogrodzie  i posiłki na świeżym powietrzu. Taki zapamiętam sierpień.

Lato w ogrodzie

Kategorie:
31 Sierpień, 2016

Oboje z Mackiem uważamy, że to był najlepszy zakup do naszego nowego mieszkania. Żałuję że wcześniej, kiedy byłam w domu na urlopie macierzyńskim i permanentnie szukałam pięciu minut na drobne sprzątanie, nie wpadłam na pomysł, by go zakupić. Spisuje się rewelacyjnie, jeszcze nigdy nie zawiódł i nie paiętam dnia, kiedy bym po niego nie sięgneła. Co tak zachwalam ? Bezprzewodowy odkurzacz Rapido ZB6106 marki Elecrolux. 

feel-at-home.com.pl

Kategorie:
9 Sierpień, 2016

Znacie ? Macie? Odkryłam go niedawno, ale widzę, że na forach internetowych budzi zainteresowanie juz od kilku lat. I wcale się nie dziwię, bo jego funkcjonalność i walory estetyczne godne są takiej popularności. Komink meksykański to nic innego jak piec ogrodowy. Czemy meksykański ? Bo właśnie stamtąd przywędrował do Europy. Oryginalnie słuzył do wypieku tortilli. Te współczesne zachowują przede wszystkim jego formę i moga służyć jako grill.

 feel-at-home.com.pl

Kategorie:
Subskrybuj