Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

Moja opinia o pierwszej płycie z treningiem Anny Lewandowskiej Karate Cardio

2 Wrzesień, 2015 -- Weronika

Płytę kupiłam z ciekawości. Nigdy dotąd nie korzystałam z  nagrań do treningu w domu. Chyba jestem do nich nastawiona sceptycznie. Po drugie, bardzo trudno jest mi się zmotywować do ćwiczeń w domu. Znajduję na nie czas dopiero późną porą, po tych wszystkich przygotowaniach do nastepnego dnia, kiedy jestem już zmęczona i raczej mało efektywna (też tak macie ?). Co innego na siłowni. Tu nawtet gdy pojawiam sie wieczorem, jestem zmotywowana, by maksymalnie wykorzstać czas i dać z siebie wszystko. Skąd więc na moim blogu recenzja płyty do samdzielnego treningu ? I czemu akurat płyty Anny Lewandowskiej ?

feel-at-home.com.pl

Blog Anny Lewandowskiej healthy plan by ann obserwuję dość regularnie. Nie jestem tą fanką, która chłonie każdy post i wciela go w życie, ale rzeczywiście, wracam tam z przyjemnością. Czytam wybiórczo to, czego jestem ciekawa i oglądam, by się motywować do działania. Oczywiście mam swiadomość, że samej autorki na blogu jest mało, ale uważam, że administrator radzi sobie bardzo dobrze i z sukcesem oddaje jej energię.

Wracając do płyty DVD, trening Karate Cardio Anny Lewandowskiej, jak wskazuje tytuł, nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji i wzmocnienie wszystkich partii ciała. Składa się z czterech bloków poprzedzonych rozgrzewką. Od samego początku jest dynamicznie, ale nie odczuwa się presji konieczności nadążania za trenerką. Można wykonywać ćwiczenia w swoim tempie i z łatwością przyłączyć się do grupy w dowolnym momencie. Jest dynamicznie (w końcu to cardio), ale układy nie są skomplikowane i każdy, kto kiedykolwiek uczęszczał na zajęcia fitnes, wykona je bez problemu. Wartością dodaną są elementy karate: wymachy rąk i kopnięcia, dzięki którym trening nie jest nudny. Osobiście cieszy mnie fakt, że trening nie wymaga korzystania z dodatkowych akcesoriów jak ciężarki, piłka, ławka. Wszystkie ćwiczenia bazują na ciężarze naszego ciała.  Jest sympatycznie, nienachalnie. Uwagi prowadzącej nie dekoncentrują. Ania przypomina  o tym co najważniesze, czyli o prawidłowym oddechu i postawie. 

feel-at-home.com.pl 

Osobiście od treningu oczekuję potu, zmęczenia i bólu mięśni. Jeśli masz podobnie, to z tej płyty będziesz zadowolona. To porządna porcja pozytywnej energii.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego ją kupiłam. Jednym z bonusów, jakie autorka dołączyła do programu jest tabata. Krótki, dynamiczny i wymagający (boli!) trening interwałowy. Już po 4 minutach mam poczucie, że zrobiłam coś dobrego dla swojego organizmu. Na tabacie z Anią również się nie zawiodłam. Porządne zmęczenie po zakończeniu treningu to największa satysfakcja :) Więc tak, polecam płytę z treningiem Karate Cardio Anny Lewandowskiej.

 

Weronika

Kategorie: