Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

Lustrzane meble

8 Marzec, 2016 -- Weronika

 Co myślicie o lustrzanych meblach ? Od jakiegoś czasu jestem pod ich urokiem. Szczególnie wpadły mi w oko te niewielkich rozmiarów: toaletki, stoliki nocne oraz komody. Z jednej strony ekstrawaganckie, z drugiej niesamowicie uniwerslane. Niezwykle łatwo wpisują się we wnętrze dodając mu uroku i elegancji. Zupełnie jak lustro. 

feel-at-home.com.pl

Lustrzane meble wcale nie muszą być zarezerwowane dla pałacowych bądź kobiecych wnetrz w stylu glamour. Jeśli wybierzemy model, w którym lustro przeplata się z innym tworzywem lub drewnem oraz zrezygnujemy z ozdobnych gałek, otrzymamy bardzo neutralny efekt. Klasyczne dodatki stworzą elegancką aranżację wprost z wnętrzarskiego magazynu. 

feel-at-home.com.pl

Pewnie jedną z pierwszych myśli jaka przychodzi Wam do głowy jest ta, czy lustrzane meble trudno utrzymać w czystości. Na pewno ich powierzchnia jest bardziej narażona na pozostawianie odcisków palców. Jednak w ich usunięciu nie ma nic trudnego, wystarczy płyn do szyb i kuchenny ręcznik. Jeżeli wybieramy meble niewielkich rozmiarów, prawdopodobnie nie będziemy myć ich częściej niż pozostałe. Przydatne będą tu także ozdobne podstawki oraz tace, na których postawimy dekoracyjne bibeloty. W przypadku lustrzanych szuflad, warto zdecydować się na gałki. Te szklane będą niemal niewidoczne, za to szybko docenimy ich użyteczność.  Zapobiegliwe mamy zwrócą uwagę na ostre kąty lustrzanych tafli. Nie musimy jednak decydować się na mebel wykonane w całości ze szkła. Te łączące różne materiały prezentują się bardzo efektownie i nowocześnie.

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

 A to moje typy toaletki do sypialni. Ta druga jest zdecydowanie bardziej kobieca, za to pierwsza fajnie skomponuje się ze stolikami nocnymi, które już zamówiliśmy :)

feel-at-home.com.pl

feel-at-home.com.pl

 

Pozdrawiam Was serdecznie z okazji dzisiejszego naszego święta !

Weronika

 

Kategorie: 
Źródła: 
Zdjęcia: pinterest, mintgrey.pl