Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

Lifestyle

W walce o czas i porządek - odkurzacz bezprzewodowy

31 Sierpień, 2016 -- Weronika

Oboje z Mackiem uważamy, że to był najlepszy zakup do naszego nowego mieszkania. Żałuję że wcześniej, kiedy byłam w domu na urlopie macierzyńskim i permanentnie szukałam pięciu minut na drobne sprzątanie, nie wpadłam na pomysł, by go zakupić. Spisuje się rewelacyjnie, jeszcze nigdy nie zawiódł i nie paiętam dnia, kiedy bym po niego nie sięgneła. Co tak zachwalam ? Bezprzewodowy odkurzacz Rapido ZB6106 marki Elecrolux. 

feel-at-home.com.pl

#Szefowa. Najseksowniejszy prezes świata

2 Październik, 2015 -- Weronika

Po raz pierwszy na blogu zamieszczam recenzję książki. Nie wiem jeszcze, czy będzie to stała rubryka, ale ponieważ sama nie mam zbyt wiele czasu na czytanie, cieszę się niezmiernie, gdy jakaś lektura pochłonie mnie bez reszty. Tak się stało w przypadku tego odkrycia i dlatego chcę się nim z wami podzielić. Jest bestsellerem, ale natknęłam się na nią zupełnie przypadkowo.

feel-at-home.com.pl

Moja opinia o pierwszej płycie z treningiem Anny Lewandowskiej Karate Cardio

2 Wrzesień, 2015 -- Weronika

Płytę kupiłam z ciekawości. Nigdy dotąd nie korzystałam z  nagrań do treningu w domu. Chyba jestem do nich nastawiona sceptycznie. Po drugie, bardzo trudno jest mi się zmotywować do ćwiczeń w domu. Znajduję na nie czas dopiero późną porą, po tych wszystkich przygotowaniach do nastepnego dnia, kiedy jestem już zmęczona i raczej mało efektywna (też tak macie ?). Co innego na siłowni. Tu nawtet gdy pojawiam sie wieczorem, jestem zmotywowana, by maksymalnie wykorzstać czas i dać z siebie wszystko. Skąd więc na moim blogu recenzja płyty do samdzielnego treningu ? I czemu akurat płyty Anny Lewandowskiej ?

feel-at-home.com.pl

Wakacje w Polsce

30 Lipiec, 2015 -- Weronika

Większość moich znajomych spędza wakacje za granicą. Głównym kierunkiem są ciepłe regiony z pewnym słońcem i temperaturą wody. My w tym roku zdecydowaliśmy się pojechać nad polskie morze. Nie będę rozpisywać się o powodach, bo głównym argumentem, który nas przekonał było świetne towarzystwo (pozdrawiam was gorąco!). Pogoda nad Zatoką Pucką nie sprzyjała leżakowaniu na plaży, ale dzięki temu, pomimo sporej gromadki dzieci, zdecydowaliśmy się pozwiedzać okolicę.

feel-at-home.com.pl

Subskrybuj RSS - Lifestyle