Feel at home

Inspiracje dla twojego domu

INSPIRACJE

Pokój dla nastolatki

2 Październik, 2018 -- Weronika

Przychodzi taki moment, kiedy nasza pociecha wyrasta z roli księżniczki, powoli staje się nastolatką i oczekuje zmian nie tylko w garderobie, ale i  w swoim pokoju. Jakie kolory wprowadzić do wnętrza, żeby nie było już tak cukierkowo, ale jeszcze nie za poważnie ? Co zaproponować latorośli jako alternatywę wszechobecnych bieli i szarości ? Jakie kolory wybrać, aby pokój księżniczki stał się atrakcyjnym miejscem dla nastolatki ?

Co powiecie na pudrowy róż i głęboki szmaragd, który w towarzystwie odrobiny złota jeszcze bardziej zyskuje na szlachetności.

Pokój dla nastolatki

W walce o czas i porządek - odkurzacz bezprzewodowy

31 Sierpień, 2016 -- Weronika

Oboje z Mackiem uważamy, że to był najlepszy zakup do naszego nowego mieszkania. Żałuję że wcześniej, kiedy byłam w domu na urlopie macierzyńskim i permanentnie szukałam pięciu minut na drobne sprzątanie, nie wpadłam na pomysł, by go zakupić. Spisuje się rewelacyjnie, jeszcze nigdy nie zawiódł i nie paiętam dnia, kiedy bym po niego nie sięgneła. Co tak zachwalam ? Bezprzewodowy odkurzacz Rapido ZB6106 marki Elecrolux. 

feel-at-home.com.pl

Kominek meksykański

9 Sierpień, 2016 -- Weronika

Znacie ? Macie? Odkryłam go niedawno, ale widzę, że na forach internetowych budzi zainteresowanie juz od kilku lat. I wcale się nie dziwię, bo jego funkcjonalność i walory estetyczne godne są takiej popularności. Komink meksykański to nic innego jak piec ogrodowy. Czemy meksykański ? Bo właśnie stamtąd przywędrował do Europy. Oryginalnie słuzył do wypieku tortilli. Te współczesne zachowują przede wszystkim jego formę i moga służyć jako grill.

 feel-at-home.com.pl

Pokój dla chłopca

12 Czerwiec, 2016 -- Weronika

Witajcie ! Ostatnio bardzo polubiłam zabawę z moodboardami.  Dziś również chcę się z Wami podzielić kolejnymi tablicami koncepcyjnymi. Ich tematem jest pokój dla chłopca w wieku 3-8 lat.

Pierwsza koncepcja utrzymana jest w stylu marynarskim. W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdziecie całe mnóstwo akcesoriów, mebli i tekstylii stworzonych z myśłą o pokoju małego marynarza czy pirata. Wybrałam kilka, które zawierają główne motywy i kolory tego stylu. Są więc żaglówki i latarnie morskie, konsola na dywanie, kotwice i morskie żyjątka na tapecie. A wszytsko w kolorach bieli, błękitu, granatu i soczystej czerwieni. Uważam, że to bardzo wdzięczne połączenie do pokoju chłopca. Aby nie popaść w monotonie "wstawiłam"  żółtą skrzynię. Przyda się na liczne skarby małego pirata. Ten sam kolor pojawia się na ciemnym dywanie, który również pochodzi z IKEI.

feel-at-home.com.pl

Krzesła i fotele Fameg

20 Sierpień, 2015 -- Weronika

Pierwszy raz zwróciły moją uwagę, gdy przechodziłam obok ogródka jednej z warszawskich kawiarni. Pomyślalam wtedy: ciekawy design, nieduże, przypomina bardziej fotel niż krzesło i sprawia wrażenie wygodnego. Gdy po raz kolejny zobaczyłam podobny model, podeszłam bliżej, by zerknąć na nazwę producenta. Jakież było moje zdumienie, gdy po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła FAMEG okazało się, że stoi za nim polska firma z Radomska. Muszę przyznać, że poczułam lekką dumę :)

feel-at-home.com.pl

Subskrybuj RSS - INSPIRACJE